Zipové tašky

Co je ZIPOVÁ TAŠKA ?

 
Je to originální módní dárek vyrobený ze zipu. V jednu chvíli jsou to metry zipu a během pár sekund je to taška, pouzdro, nebo kabelka.
 
Zipová taška je překvapení, styl, móda, radost, pestrost. Je to maličkost, ale přitom může být tak výrazná a viditelná. V rozepnutém stavu je velkým překvapením.
 

Originální módní zipové tašky, kabelky a pouzdra

 
V našem online e-shopu Nakupni-zona.cz naleznete tašky, kabelky a pouzdra vyrobené ze zipu v různých velikostech, mnoha barevných odstínech roztříděných do přehledných kategorií.

Tašky, kabelky a pouzdra jsou nabízeny v několika velikostech pod názvy Beauty BAG, Little BAG, Hand BAG pro pány, BigBAG, CityBAG, Trendy BAG a Speciál Wine BAG.

Pokud jde o módu, určitě v první řadě myslete na sebe, která barva se Vám bude nejvíce hodit, větší nebo menší taška? Dle reakcí Vašeho okolí se v krátké chvíli ujistíte, že máte něco originálního. Nebuďte však sobečtí a darujte módní zipové tašky svým blízkým. Můžete si být jistí, že z originálního dárku budou nadšeni.

Všechny výrobky se vyznačují kvalitním provedením, výrobou v EU včetně použitých materiálů. Zipové tašky lze prát v pračce při 40°C.

Přemýšlíte nad zajímavým dárkem? Již nemusíte hledat. Jistě i vy najdete v naší nabídce módní tašku, kabelku, nebo pouzdro vyrobené ze zipu ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého.

Rychlý kontakt

Objednávky přijímáme
NONSTOP

Osobní odběr
po dohodě možný

Přepravné je účtováno dle
celkové váhy zásilky.

CENÍK PŘEPRAVNÉHO
(zde)

Tel. kontakt: Po-Pá 9:00-18:00

Nákupní zóna
Jiráskova 497/22
252 19 Rudná u Prahy
Česká republika

MOB 603 318 813
obchod@nakupni-zona.cz

Copyright © 2024 Nákupní zóna. Powered by Zen Cart