Zipové tašky

Co je ZIPOVÁ TAŠKA ?

 
Je to originální módní dárek vyrobený ze zipu. V jednu chvíli jsou to metry zipu a během pár sekund je to taška, pouzdro, nebo kabelka.
 
Zipová taška je překvapení, styl, móda, radost, pestrost. Je to maličkost, ale přitom může být tak výrazná a viditelná. V rozepnutém stavu je velkým překvapením.
 

Originální módní zipové tašky, kabelky a pouzdra

 
V našem online e-shopu Nakupni-zona.cz naleznete tašky, kabelky a pouzdra vyrobené ze zipu v různých velikostech, mnoha barevných odstínech roztříděných do přehledných kategorií.

Tašky, kabelky a pouzdra jsou nabízeny v několika velikostech pod názvy Beauty BAG, Little BAG, Hand BAG pro pány, BigBAG, CityBAG, Trendy BAG a Speciál Wine BAG.

Pokud jde o módu, určitě v první řadě myslete na sebe, která barva se Vám bude nejvíce hodit, větší nebo menší taška? Dle reakcí Vašeho okolí se v krátké chvíli ujistíte, že máte něco originálního. Nebuďte však sobečtí a darujte módní zipové tašky svým blízkým. Můžete si být jistí, že z originálního dárku budou nadšeni.

Všechny výrobky se vyznačují kvalitním provedením, výrobou v EU včetně použitých materiálů. Zipové tašky lze prát v pračce při 40°C.

Přemýšlíte nad zajímavým dárkem? Již nemusíte hledat. Jistě i vy najdete v naší nabídce módní tašku, kabelku, nebo pouzdro vyrobené ze zipu ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého.