Robotické vysavače

Robotické vysavače CleanMate od firmy Infinuvo skvěle uklidí podlahy za Vás!

Robotické vysavače CleanMate se pohybují automaticky po podlaze místnosti a uklízí ji sámi bez Vaší pomoci. Nemusíte je tahat ani strkat jako běžné vysavače. Při úklidu CleanMate nejen vysává, ale také zametá podlahu pomocí hlavního rotačního kartáče a bočního kartáčku (vyčistí rohy podél místnosti či kuchyňské linky) a dezinfikuje zabudovaným UV světlem, které ničí bakterie a roztoče.
Dosáhněte těch nejlepších výsledků v úklidu podlah pomocí inteligentního robotického vysavače iClebo a to snadno, rychle a hlavně účinně. Robotický vysavač iClebo nabízí revoluční řešení v úklidu podlah.
 

Robotické vysavače iClebo od firmy YUJIN ROBOT

Při vývoji robotického vysavače iClebo home byl kladen velký důraz na účinnost úklidu, nízkou spotřebu el. energie a jednoduchou údržbu. Spojením robotického vysavače s funkcí robotický mop „MOPPING“ nabízí iClebo home kompletní úklid všech druhů podlah. Inovativní kartáč s čistící drážkou, dva speciální boční kartáčky s funkcí stop side brush a vysoký výkon sání zanechají Vaší podlahu perfektně čistou bez jediného smítka.
Nově navržený software „iClebo systém 4“, přesné PSD senzory a duální bezdotykový nárazník zaručí dokonalé a bezpečné pokrytí uklízené plochy. Použitá Silence technology hlídá ultra tichý provoz vysavače.

V této kategorii není momentálně žádné zboží