Detektivky, Horory, Thrillery

2x detektivní román - Neškodný až po smrti / Spěte sladce

69 Kč

  • Kód: 2x detektivní román
  • Dostupnost : ihned
  • Stav zboží : Použité
  • ZBOŽÍ SKLADEM (1 ks)

popis
Kniha obsahuje dva detektivní romány od anglického autora James Hadley Chase, které spojuje autorova volba vraha - je jím žena.
 
- Neškodný až po smrti (Safer Dead) - Fay Benson, tanečnice nočního klubu zmizela před 14 měsíci, ale policie stále ještě neví, jestli je naživu nebo mrtvá. Takže když Chet Sladen, novinář, začal s vlastním vyšetřováním, nečekal, že něco objeví. Stopy ho vedou do Tampa City, kde jsou nejhůře spolupracující policajti v USA. Sladen najde tělo Fay na dně jezera Baldock, uvnitř sudu cementu. Sleduje stopy, které vedou k četným vraždám a nakonec všechny záhady vyřeší.

- Spěte sladce (Have a nice night) - Ed Haddon, král zlodějů, opět peče plán loupeže - tentokrát okrást bohaté hosty Spanish Bay Hotelu v Paradise City. Spojí se s Lu Brady, kasař a jeho partnery - sexy Maggie a ex - US armádního seržanta Mika Banniona. Loupež má být naprosto bez násilí - pouze s možným uspáním s pomocí uspávací pušky. V paralelním vývoji, detektiv Tom Lepski zraní uprchlého vraha, Pedra, jehož snoubenka, Anita, pracuje ve stejném hotelu. Anita chce odvézt zraněného Pedra do Havany a obrátí se proto na Fuentese a dalšího kubánského podvodníka Manuela Torrese, který je známý jako čestný muž, ale ve skutečnosti je větší gauner než Feuntes, s plánem jak přijít v hotelu k penězům. Dvě samostatné skupiny lupičů vstoupí témě současně do hotelu a násilí vypukne
 
střední formát knihy 13,5 x 20,5 cm
překlad z anglických originálů Dana Vlčková a Lucie Pilátová
vydal: Beta - 1996
vydání: 1.
vazba tuhá celoplátěná bez přebalu
400 stran
stav knihy: velmi dobrý, velice zachovalá
Antikvariátní POUŽITÁ KNIHA


Tento produkt byl přidán dne Pátek 20. listopad 2015.